Hakkımızda

Misyonumuz :


      Müşterilerimize, en son teknoloji ile üretilmiş yeni nesi yazılım çözümleri ve istikrarlı bir mükemmeliyet ve sonuçta da yüksek kalitede yazılım hizmeti sunmak, sektörde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Vizyonumuz:

      Hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, özgün çözümleri ve tecrubenin verdiği inovasyon gücü ile yeni projeler geliştirmek.  Müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı sürdürülebilir hizmet ağı kurmak.

 

       18 yıllık yazılım tecrübemizi birleştirdik ve yazılım devi olma yolunda; bilişim sektöründe danışmanlık ve çözüm üretmek konusunda önderlik yapmak amacıyla şirketimizi 14 Şubat 2007'de % 100 yerli sermaye ile Ankara'da kurduk. Aytam son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılımlarla; Devlet, Üniversite ve Özel Hastanelere Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri gibi opsiyonel çözümler sunmaktadır. Misyonumuz sahip olduğu deneyimle yazılım sektöründe lider, danışman, eğitici olmaktır. Bir çok yazılım firmasına danışmanlık yaptık, ve sağlık sektöründe dev işler başardık referanslarımız yaptıklarımız ve yapacaklarımıza teminattır. Yazılım sahasında sizlerle daha fazla paylaşım içinde olarak bu sayede sizler için en iyi, en uygun çözümleri bulmaya odaklanmaktır.

Web tabanlı Hastane otomasyonu, Labaratuvar otomasyonumuz ile sağlık sektörüne geniş çözümler sunmaktayız. PACS sistemlerimiz ve tüm cihaz entegrasyonlarımızla fark oluşturmaktayız.

Aytam bütünsel çözümler ve diğer yazılımlarla entegre olabilen sistemlerin yazılımlarında oldukça başarılı projeler üretmiştir. Pek çok sektör için birbirinden farklı çözümler, programlama dilleri ve veri tabanları ile uyum içinde çalışan birçok projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır.

Yazılım sektöründeki yılların deneyimi ile Hukuk yazılımı sektöründeki araştırma ve yoğun çalışmaların ardından değerli hukukçulara yardımcı sistem elemanı hazırladık. Program yapımı öncesi sektörümüzdeki rakiplerimizi araştırdık ve sizlerin isteklerini değerlendirdik. Bir Hukuk yazılımında hangi eksiler varsa ASEL HUKUK OTOMASYON unda bunları artıya dönüştürdük ve hizmetteyiz.

Ulusal ve uluslararası yaygınlığa ulaşmak için edindiğimiz 3 ana prensibimiz gelişimimizde önemli rol oynamaktadır:

Yakın İlgi, Uygun Çözüm, Devamlılık

Sorun çözümlerinde ve yeni projelerde öncelikle en yetkin ve alanında profesyonel analizistlerimizin sahada yaptığı analizlerle en hızlı ve güvenilir çözümü üretiriz. Kurduğumuz sistemin her zaman arkasındayız...

Yenilikçi

Araştırır, geliştirir ve sürekliliği olan çözümler üretiriz...

Açık ve Anlaşılır

Açık, net ve anlaşılır davranır, ilişkilerimizde etik değerlere sahip çıkar ve uygularız...

Müşteriyi anlamak, değişen beklentilerine cevap vererek, kişisel kurumsal gelişime / gelişimine katkıda bulunmak, verimi arttırmak için varız. Verimi artırmanın en önemli etkenleri ise müşterilerimize verilecek olan değer ve kesintisiz destektir. Her müşteriyi özel tutmak, istek/ihtiyaçları anlamak, bu ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmek, hızlı, etkin ve kaliteli bir teknik destek hizmeti ile kullanıcı dostu misyonunu kazanmaktır.

Kalite Politikası olarak koşulsuz müşteri Memnuniyeti, Projelerin ve Yazılımların geliştirilebilirliği ve sürekliliğini ön planda tutmak, sürekli kendini yenilemek, örnek olacak projelere imza atmak ve Sektörel Yazılım konusunda tek ve akla gelen ilk isim olmaktır.

Aytam yazılım olarak "Tecrübemize ve programlarımıza güvenerek yönetmelikler doğrultusunda", genç, sağlam, kariyerli sistem yöneticilerimizle 7-24 online ve yerinde destek sağlamaktadır. Her birimden ve her kademeden görüş ve öneri alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.